Lukáš Kozoň

Ahoj, jmenuji se Lukáš. Na Jetsurfu jsem začal jezdit v roce 2019 a svůj první závod jsem jel na konci závodní sezóny téhož roku v kategorii Rookies. Používám závodní číslo #95, které mi připomíná závodní auto z kresleného filmu.

V roce 2020 jsem v juniorské kategorii účastnil všech evropských závodů. První úspěch jsem zaznamenal v rakouském Brucku třetím místem v kategorii Rookies. V závodní sezóně 2021 jsem již splňoval věkový limit 16 let a mohl jsem startovat v královské kategorii Masters. Účastí v této kategorii jsem mohl začít závodit po boku takových jezdců jako je Lukáš Záhorský, Nikolas Blaha, Jakub Kornfeil, Bronislav Stratil a spousty dalších skvělých jezdců nejen z oblasti motoristického sportu.

První velký úspěch jsem slavil na mistroství světa (MSWC) v Belgii. Tam se mi podařilo jako prvnímu jezdci v historii přestupujícího z juniorské kategorie získat „bednu“. V konečném pořadí jsem dojel na třetím místě. Dalším obrovským úspěchem bylo první místo na mistroství Evropy (MSCC) v Lučenci, kde jsem ovládl tento závodní víkend. Nyní se připravuji na závodní sezónu 2022.

Mojí největší vášní jsou spalovací motory a vše co voní po benzínu.

Ve své blízké závodní kariéře bych rád získal dostatek bodů k umístění na stupních vítězů v celkovém pořadí MSWC a MSCC.

Moc děkuji svým příznivcům, přátelům a fanouškům za podporu, kterou cítím při každém startu a v průběhu závodu. Dále také děkuji Františkovi Novotnému z JetSurf Aréna Hradec Králové za skvělou přípravu mého motorového surfu. V neposlední řadě společnosti A-Z Chlazení s.r.o. za finanční podporu.

MO POWA BABEH!!!

Chceš zkusit JetSurf?

Individuální lekce ježdění v bójích / závodní trénink

JetSurf Aréna Hradec Králové