klimarace-kozon-95

Lukáš Kozoň

Ahoj, jmenuji se Lukáš

Na Jetsurfu jsem začal jezdit v roce 2019 a svůj první závod jsem jel na konci závodní sezóny téhož roku v kategorii Rookies. Používám závodní číslo #95, které mi připomíná závodní auto z kresleného filmu.

V roce 2020 jsem v juniorské kategorii účastnil všech evropských závodů. První úspěch jsem zaznamenal v rakouském Brucku třetím místem v kategorii Rookies. V závodní sezóně 2021 jsem již splňoval věkový limit 16 let a mohl jsem startovat v královské kategorii Masters. Účastí v této kategorii jsem mohl začít závodit po boku takových jezdců jako je Lukáš Záhorský, Nikolas Blaha, Jakub Kornfeil, Bronislav Stratil a spousty dalších skvělých jezdců nejen z oblasti motoristického sportu.

MO POWA BABEH!!!

klimarace-lukas-kozon-95

JAKUB KOZOŇ

Ahoj,  jmenuji se Jakub

Na Jetsurfu jsem jezdil především rekreačně a v poslední době se snažím účastnit více závodů. Startovní číslo jsem si vybral #97. Můj první absolvovaný závod jsem jel na závěr sezóny v Brucku 2020. Tam jsem nasbíral své první zkušenosti nejen závodní, ale především se složitými a přísnými pravidly v tomto sportu.

Můj cíl je v příštích letech posunout se o kus dále a především do čela pole minimálně v závodech MSCC. V následujícím roce počítám i s účastí na světovém šampionátu MSWC, který je velmi náročný. V tomto závodě je obrovským úspěchem se kvalifikovat do finále, kde je pouze prvních 12 jezdců. Mojí obrovskou motivací je můj bratr Lukáš Kozoň, který patří mezi největší divočáky ve startovním poli.

DO ČERVENEJCH!!!

KLIMARACE - Lukáš Kozoň

LUKÁŠ SCHNEIDER

Ahoj, mé jméno je Lukáš.

Od roku 2022 se věnuji jetsurfingu, a od téhož roku se také účastním závodů. Jetsurf mě okouzlil a nadchla mě tato aktivita. Věřím, že mě bude i nadále bavit. Můj první závod proběhl v roce 2023 v Berlíně, kde mě závodění opravdu pohltilo, a od té doby se aktivně zúčastňuji dalších závodů. V sezóně 2023 jsem startoval v kategorii junior. Sice bych si přál přejít do kategorie Stock R, ale momentálně ještě musím soutěžit v juniorské kategorii. Nicméně až se mi naskytne příležitost, rozhodně se plánuji přesunout do kategorie Stock R. Těším se na příští sezónu a věřím, že dosáhnu dobrých výsledků. Jsem velmi šťastný, že mohu být součástí týmu KLIMA RACE HK. Přináší mi to velikou motivaci ke zlepšování a intenzivnějšímu tréninku. Mým startovním číslem je #272, protože se mi toto číslo zalíbilo.

NEWER GIVE UP !

KLIMARACE - Kristýna Hrbková

Kristýna Hrbková

Ahoj, jmenuji se Kristýna.

Na jetsurfu jsem začala jezdit v roce 2021 na konci sezóny a svůj první závod jsem jela následující rok v Berlíně v kategorii juniors – girl class, kde jsem skončila na 4. místě. V roce 2023 jsem zaznamenala svoje první úspěchy, kde jsem se v evropském šampionátu (MSCC) celkově umístila na 3. místě. Tento rok jsem se také zúčastnila všech světových závodů. Na dresu mám číslo #53, což je rok narození babičky a dědy, kteří jsou mojí největší oporou.

LET’S GO BABY !

klimarace-jezdec-96-vetsi

Ondřej Beníček

V roce 2019 jsem poprvé objevil prkno jménem JetSurf. Na tolik mě ohromilo, že jsem si prkno ten samý rok ještě pořídil a začal jezdit.

Další sezónu 2020 jsem se postavil na svůj první start v závodě Moto Surf Continental Cup Europe (MSCC). Kde jsem začal nabírat nové zkušenosti v závodění ale hlavně poznávat nové přátele bez kterých by to nebylo ono. Nejlepší úspěch jsem zaznamenal v sezoně 2021 kde jsem získal Celkově 2.místo v MSCC v nové velmi rychlé třídě třídě závodních továrních „prken“ STOCK.

Je to velice časově náročné a děkuji za to rodině která mě podporuje a toleruje závodění 😀

HURÁ NA START!!!

klimarace-jezdec-96-vetsi

Roman Kozoň

Poprvé jsem se s velkými obtížemi na Jetsurf „vyškrábal“ v létě 2019. Se závoděním na Jetsurfu v amatérské kategorii Challenger a 40+ jsem začal v roce 2020. Svůj první úspěch jsem zaznamenal ve slovenském Lučenci 3. místem v kategorii 40+. V následující závodní sezóně 2021 jsem slavil další úspěchy v jednotlivých závodech. Celkově jsem se umístil v Evropském šampionátu MSCC amatérů v kategorii 40+ na 1. místě. V kategorii Challengers za sezónu 2021 jsem vybojoval celkové 3. místo v MSCC.

Musím poděkovat své rodině za toleranci v tomto časově náročném sportu a mým synům za motivaci pro můj další posun v tomto sportu.

SNAD TO UDEJCHÁM!