NOVINKY ZE STÁJE

Skvělé Zakončení Sezóny 2023 pro Tým KLIMARACE

Úvod: Sezóna 2023 byla pro náš tým KLIMARACE naprosto nezapomenutelná a plná úspěchů. Naši závodníci dokázali nejen potvrdit svou vynikající formu, ale také získat významné pozice v žebříčcích jak ve světovém, tak i evropském šampionátu.

Oliver Navara – Král Sezóny: Oliver Navara se stal nezpochybnitelným králem sezóny, a to jak ve světovém, tak i evropském šampionátu. Jeho konzistentní výkony a neohroženost na trati ho katapultovaly na první místo celkového pořadí v obou soutěžích.

Mariana Navarová – Ohromující Výkony: Mariana Navarová nás opět přesvědčila o svých schopnostech, umístivši se celkově na třetím místě ve světovém šampionátu a obhájila čtvrté místo v evropském poháru. Její konzistence a odhodlání jsou pro náš tým neocenitelné.

Jakub Kozoň – Talent a Úspěch: Jakub Kozoň si vytvořil své místo na pódiu, umístěním celkově na páté pozici ve světovém žebříčku a druhým místem v evropském poháru. Jeho úsilí bylo odměněno, a stal se také titulním vicemistrem.

Lukas Kozoň – Konzistentní Výkony: Lukas Kozoň ukázal svou konzistentní výkonnost, umístěním celkově na šesté pozici jak ve světovém, tak i evropském šampionátu. Jeho spolehlivost a schopnost udržet vysoký standard byly klíčovými prvky jeho úspěchu.

Roman Kozoň – Skvělý Konec Sezóny: Roman Kozoň zaznamenal výborný konec sezóny, s čtvrtým místem v evropském šampionátu a patnáctým místem ve světovém žebříčku. Jeho výkony posilují naši pozici mezi špičkovými týmy.

Závěr: Sezóna 2023 byla pro náš tým KLIMARACE plná emocí, výzev a v neposlední řadě úspěchů. Každý z našich závodníků přispěl k fantastickému celkovému výsledku týmu. Jsme hrdí na to, co jsme společně dosáhli, a těšíme se na další výzvy a úspěchy, které přinese budoucí sezóna. KLIMARACE – stále na vrcholu!