NOVINKY ZE STÁJE

Úspěch na Evropském Závodě v Polském Osieku pro Tým KLIMARACE

Úvod: V minulém víkendu se naši odhodlaní závodníci týmu KLIMARACE vydali do polského Osieku, kde se nejenom postarali o vynikající výkony, ale zanechali svůj otisk ve formě pěti cen na stupních vítězů. S radostí a hrdostí oznamujeme, že závodní víkend byl naplněn nejen soutěžním duchem, ale také kolektivním úspěchem.

Oliver dominuje ve STOCK R: Oliver opět potvrdil svou nepřekonatelnou formu a vybojoval si první místo v kategorii STOCK R. Jeho precizní jízda a odhodlání k vítězství byly nezaměnitelné, přinesly týmu zasloužený triumf.

Týmové úspěchy: Mariana, Roman, Lukáš a Jakub nezůstali pozadu. Skvělý týmový duch a společná snaha přinesly krásná třetí místa ve čtyřech případech. Jejich dovednosti poskytly týmu pěkný výsledek, který nás motivoval ještě více. Bezproblémový závod: Jsem potěšeni, že můžeme oznámit, že tento závod proběhl bez technických problémů. Stabilita a spolehlivost našich strojů ukázala, že jsme připraveni čelit nejtvrdší konkurenci na evropské scéně.

Další Výzva: S nabitým sebevědomím a motivací směřujeme k dalšímu velkému závodu. Světový závod v italském Rodi Garganico nás čeká a doufáme, že naše úspěchy budou pokračovat. Držíme palce našemu týmu a věříme, že následující víkend přinese stejně skvělé výsledky jako ten předchozí. KLIMARACE je na vzestupu!