NOVINKY ZE STÁJE

Úspěch na Prvním Světovém Závodním Víkendu v Berlíně

První závodní víkend sezóny v Berlíně nám přinesl skvělé výsledky a nezapomenutelné okamžiky. Naši závodníci dokázali, že jsou připraveni na výzvy a že jejich talent a odhodlání neznají hranice.

Mariana Navarová: Mariana Navarová se v kategorii Women postavila na start se silným odhodláním a bojovným duchem. Její úsilí a dovednosti ji dovedly na třetí místo v celkovém pořadí. Její výkon byl bezpochyby inspirativní a předznamenal další úspěchy. Oliver: Oliver odstartoval sezónu s neskutečným elánem a získal první místo v kategorii Stock R. Jeho výkon ukázal nejen jeho schopnosti na vodě, ale také pevnou vůli jít za svými cíli. Oliver nám opět ukázal, že patří mezi špičkové jezdce.

Lukáš: Lukáš se prezentoval neskutečným výkonem, když zaznamenal první místo v nejvyšší kategorii Open. Jeho schopnost vytřít všechny ostatní zrak nebyla jen výrazem jeho talentu, ale také tvrdé práce a oddanosti.

Tento závodní víkend byl náročný, plný soutěživosti a vzrušujících momentů. Naši závodníci se postarali o skvělé výsledky a ukázali, že jsou na světové úrovni připraveni na každou výzvu. S radostí se připravujeme na další závody, zejména na Evropský pohár v Polsku v Osieku, kde budeme hájit naše barvy a rozvíjet tradici úspěchů. Držíme palce našemu týmu a těšíme se na další vzrušující závody!